Promień: Wyłączony
Promień:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Restauracja Roma? Tutaj każde spotkanie jest świętem!

Restauracja Roma? Tutaj każde spotkanie jest świętem!
Kuchnia włoska Poznań Restauracja dla firm

Roma zaprasza zawsze – biznesowo, towarzysko i rodzinnie 

Restauracja Roma organizuje imprezy firmowe i prywatne przyjęcia okolicznościowe. Zapraszamy oferując znakomite menu przygotowane przez naszą wyjątkową kuchnię, serwowane przez serdeczną i profesjonalną obsługę oraz gwarantujemy przyjazne dla spotkań wnętrza naszego lokalu. Niezależnie od tego, czy spotkanie będzie miało charakter imprezy firmowej: kolacji, posiłku po szkoleniu, toastu, czy negocjacji biznesowych, zapewniamy najlepsze warunki dla rozmów każdego rodzaju. Znamy wartość odpowiedniego tła kulinarnego i biznesowego dla rozwoju małych i dużych firm, dlatego pomagamy zrealizować spotkania biznesowe z najwyższą starannością i poczuciem odpowiedzialności za satysfakcję naszych klientów. Wiemy dobrze, że kuchnia i miejsce spotkania mają znaczenie w rozwoju Państwa kontaktów służbowych, dlatego służymy w tym zakresie zawsze radą i doświadczeniem. Zapraszamy również do organizacji prywatnych uroczystości rodzinnych i towarzyskich. Zadbamy o najlepszą z możliwych atmosferę relaksu, ciepła i życzliwości, które na zawsze pozostaną w pamięci Państwa rodzin i bliskich. Organizujemy przyjęcia rocznicowe (urodziny i rocznice ślubów), a także inne uroczystości rodzinne takie jak chrzciny, komunie, toasty, obiady i małe przyjęcia weselne do 70 osób. Każda okazja jest dobra do wspólnego świętowania w Romie!

Słuchamy naszych klientów i dzielimy się z nimi pomysłami 

W Romie słuchamy wszystkich klientów z najwyższą uwagą. Proponujemy im rozwiązania, które znamy i zachęcamy do spełniania najskrytszych marzeń. Wspólnie ustalamy szczegóły organizacji przyjęć i menu. Zależy nam na radości spotkania, dlatego każde przyjęcie, czy to firmowe, czy prywatne traktujemy jako nowe wyzwanie. Państwa potrzeby są naszym priorytetem. U nas przeżyjecie Państwo dobre chwile w dobrym towarzystwie w najlepszej oprawie kulinarnej. Niezależnie od tego, czy powodem spotkania są chrzciny, kameralne wesele, negocjacje biznesowe, czy spotkanie z okazji awansu, pracujemy nad każdym detalem imprezy tak, aby nasi klienci chcieli do nas powrócić przy najbliższej okazji. Z satysfakcją rozpoznajemy już wiele osób i ich rodzin korzystających z naszej oferty po raz kolejny.

Roma to smak i atmosfera!

Roma jest restauracją o kameralnych wnętrzach i atmosferze. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Niezależnie od tego, jaki jest powód spotkania, dla nas zawsze – było, jest i będzie ono wspólnym świętem. Spotkajmy się w Romie!

Chcesz zorganizować kolację firmową lub inną imprezę okolicznościową w Restauracji Roma? Sprawdź ofertę przygotowana specjalnie dla gości biznesowych.

Poznaj szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem