Promień: Wyłączony
Promień:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Witaj na platformie, która łączy hotele, restauracje i obiekty turystyczne z firmami szukającymi wyjątkowego miejsca na kolację firmową, spotkanie integracyjne lub szkolenie

Szybka i prosta rejestracja

Proces zakładania konta trwa ok. 30 sekund

Dołącz do nas

Dodaj obiekt

Rozbudowana baza klientów

Trafiasz do szerokiego grona odbiorców

Nasza baza klientów

to ponad 10,000 sprawdzonych firm, organizujących swoje wydarzenia w całej Europie

Prostota

Klienci kontaktują się za pośrednictwem platformy

Dane kontaktowe

Pamiętaj, aby potencjalni klienci kontaktowali się od razu z pracownikiem obsługi klienta biznesowego
Zawsze aktualne i pełne informacje o obiekcie, dzięki czemu proces sprzedaży przebiega efektywnie

Darmowy update w 24h

W przypadku zmiany swojej propozycji współpracy dla klienta biznesowego, po prostu prześlij nam aktualne dane 🙂

Korzyści dla firm

icons8-place-marker-80

Najlepsze obiekty w jednym miejscu

icons8-restaurant-menu-100

Zawsze aktualne pakiety dla firm i grup zorganizowanych to jedna z największych zalet platformy biznesowej KolacjaFirmowa.pl

icons8-training-50

Szeroki wachlarz szkoleń rozwijający kompetencje Państwa współpracowników

icons8-sand-timer-50

Oszczędność cennego czasu, dzięki prezentacji pełnej propozycji współpracy z firmami

Korzyści dla obiektów turystycznych

icons8-customer-insight-filled-100

Dotarcie z propozycją współpracy bezpośrednio do osób decyzyjnych

icons8-reading-80

Klienci znają Państwa propozycję jeszcze przed pierwszym kontaktem, co usprawni proces obsługi sprzedaży

icons8-training-50

Szkolenia dla personelu podnoszące efektywność i rozwijające kompetencje

icons8-lecturer-50

Lepsza rozpoznawalność marki dzięki promocji w mediach

Nasz zespół

Łukasz Matkowski

CEO

Jestem założycielem platformy KolacjaFirmowa.pl Od ponad 12 lat współpracuję z wieloma obiektami turystycznymi w Europie w zakresie optymalizacji kosztów oraz poprawy organizacyjnej, zwiększając potencjał każdego obiektu, z którym współpracowałem.

Absolwent Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sebastian woźniak

12990935_1266417950039873_6918942330192647776_n(foto)
Marketing & PR Director

Jestem doświadczonym trenerem z wieloletnim stażem w organizacji oraz prowadzeniu szkoleń dla firm m.in. w takich miastach jak Wrocław, Poznań, Warszawa. Posiadam szeroką wiedzę na temat technik i narzędzi szkoleniowych. Miałem przyjemność zarządzać grupą trenerów, szkoliłem menedżerów oraz prowadziłem szkolenia dla konsultantów. Zajmowałem się także szeroko pojętą rekrutacją przy współpracy z działem HR.

Mieszkając w Warszawie miałem przyjemność doskonalenia  umięjętności wizerunkowych poznanych podczas studiów na wydziale ” Komunikacja Społeczna i Dziennikarstwo” w ogólnopolskim magazynie KMag w dziale PR/Marketing,

Obecnie swoją kreatywność w realizacji zadań i zdobytą przez lata praktykę wykorzystuję równocześnie w projektach realizowanych na tym portalu jak i własnej firmie szkoleniowo-eventowej BAKO Kreatywni, która jest partnerem strategicznym KolacjaFirmowa.pl


Nicole Devetzi

Sales Director

Ze sprzedażą oraz prowadzeniem szkoleń zetknęłam się kilka lat temu i od tego czasu konsekwentnie podążam tą drogą.
Posiadam szeroką wiedzę z zakresu technik sprzedaży, obsługi klienta i narzędzi coachingowych.
Odkąd pamiętam spełniałam się współpracując z ludźmi, a ponieważ lubię uczyć się nowych rzeczy, zaczęłam szukać sposobu na to żeby to połączyć 🙂
Będąc menadżerem a w dalszym etapie trenerem w swojej karierze zawodowej zrozumiałam, iż praca z ludźmi nigdy się nie nudzi i daje nowe możliwości rozwoju.
W KolacjaFirmowa.pl zajmuję się szeroko rozumianą sprzedażą jak i doradztwem, aby mogli Państwo w wygodny sposób zapoznać się z naszą platformą i wykorzystać dla siebie jak najwięcej możliwości marketingowych oferowanych przez naszą platformę dla rozwoju jak i podniesienia liczby gości w Państwa hotelu czy restauracji.

Prywatnie absolwentka prawa, greczynka urodzona w Polsce, miłośniczka kuchni śródziemnomorskiej i filmów dokumentalnych.

Elżbieta Malik

Business Trainer & Coach

Lata prowadzonych szkoleń i coachingów uświadomiły mi, że kocham to, co robię. Ukończyłam Szkołę Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, motywacji, zarządzania zasobami ludzkimi, train the trainers oraz obsługi klienta. 

Prowadziłam szkolenia m.in. dla sektorów: gastronomia, bankowość, contact center, firmy handlowe oraz NGO. Można mnie spotkać również cyklicznie podczas Międzynarodowych Targów Pracy Career EXPO w wielu miastach Polski czy konferencji Project Management Session organizowanej na Politechnice Wrocławskiej. Jestem również autorką kanału na YouTube poświęconemu tematyce rozwoju osobistego.

Do każdego projektu podchodzę z otwartym umysłem, słucham ludzi oraz pomagam w odkrywaniu drzemiącego w nich potencjału. Szkolenia prowadzę w sposób aktywizujący uczestników dzięki zastosowaniu metod warsztatowych. Zachęcam do porzucania schematów i obiegowych opinii na rzecz nieszablonowego myślenia. 

Prywatnie jestem olbrzymią fanką skoków narciarskich. Uwielbiam też podróże, polską fantastykę oraz odkrywanie smaków kuchni świata.

Izabela Woźniak

Sales Coordinator

Lata pracy w administracji publicznej oraz gastronomii nauczyły mnie podejścia do „gościa” lub inaczej mówiąc „klienta”. Jestem świadoma, iż organizacja eventów firmowych to bardzo ważna kwestia w celu zadbania o dobre samopoczucie i higienę psychiczną pracowników.

Dzięki swojemu doświadczeniu, jak również zdobywaniu kontaktów z partnerami biznesowymi oraz pracownikami na różnych szczeblach, potrafię dobrze ocenić zapotrzebowanie oraz pomóc w doborze odpowiedniej oferty dla Państwa.

Służę Państwu pomocą! Zapraszam do kontaktu!

Absolwentka Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.

 
 

 

 

Arkadiusz Sałek

IT Ninja

Moja przygoda z szeroko pojętym IT rozpoczęła się w 2009 roku, od 3 lat prowadze własną Agencję interaktywną Webunikat.pl.

Na co dzień pomagam moim klientom wykorzystać w pełni potencjał internetu do promocji ich usług oraz produktów.

Na platformie KolacjaFirmowa.pl odpowiadam za poprawne działanie portalu od strony technicznej oraz za wdrażanie nowych funkcjonalności.