Promień: Wyłączony
Promień:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Kolacja firmowa w Krakowie

Dziś, wiele ważnych rozmów biznesowych prowadzi się poza firmą, w restauracjach i innych lokalach; idealną okazją do tego będzie właśnie kolacja. Mniej sformalizowane okoliczności pomagają przełamać lody i nawiązać bliższe relacje. Czasami, celem spotkania jest omówienie ważnych kwestii zawodowych lub biznesowych, czasami ma to być po prostu scalenie zespołu.
Motywacja zespołu
Według badań, coraz większe znaczenie dla wydajności pracy mają benefity pozapłacowe. Nie wystarczy już wypłacenie premii, aby pracownik poczuł się dowartościowany i niezbędny w przedsiębiorstwie. Wielu pracowników deklaruje, że nawet przy nieznacznej poprawie warunków płacowych, nie zdecydowałoby się zmienić pracy właśnie ze względu na dobre warunki pozapłacowe i atmosferę w dotychczasowym miejscu pracy. Człowiekowi, jako istocie stadnej zależy na dobrych relacjach z otoczeniem. Lubimy czuć przynależność do grupy. Dlatego tak ważne, w procesie budowania firmy jest dbanie o dobre relacje pomiędzy współpracownikami.
Kolacje firmowe, mogą być świetną okazją do zmotywowania pracowników. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie kolacji firmowej podsumowującej rok, po osiągnięciu ważnego celu biznesowego czy zakończenia dużego projektu. Taka kolacja firmowa, nie tylko będzie częścią nagrody za wytężoną pracę ale też świetną okazją do integracji zespołu. Służy to też, budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy pracownikami a osobami zarządzającymi firmą. Szefostwo przestaje być odizolowaną grupą jeśli potrafi bawić się z podwładnymi.  Wspólna praca ale też wspólne świętowanie, umacnia więzi pomiędzy ludźmi.
Kolacja firmowa Kraków
Miejsce na kolację firmową w Krakowie wcale nie musi być standardowe, Kraków oferuje pod tym względem bardzo szeroki wachlarz możliwości. Od lokalnych restauracji aż po kuchnie naprawdę egzotyczną. Wspólne poznawanie nowych smaków i obserwowanie reakcji innych ludzi na nie, może być świetną okazją do śmiechu i przełamania lodów. Zainwestowane w taką kolację fundusze zwrócą się w postaci zabawnych wspomnień i dobrej atmosfery w zespole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem