Najczęściej zadawane pytania przez użytkowników

W jaki sposób można uzyskać swój login i hasło?

Login jest nadawany już podczas rejestracji swojego konta. Po jej zakończeniu otrzymasz drogą mailową indywidualny link, dzięki któremu sam ustalisz swoje hasło.

Czy zamieszczenie informacji o obiekcie jest płatne?

Tak, stworzyliśmy 3 atrakcyjne pakiety promocyjne do wyboru, w zależności od Twoich potrzeb. Są one aktywne od momentu zaksięgowania przez nas środków pieniężnych na naszym koncie. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem: biuro@kolacjafirmowa.pl lub dzwoniąc pod numer 509 308 793.

Czy wyszukiwanie informacji jest płatne?

Możliwość znalezienia interesujących Cię danych w naszej bazie jest całkowicie bezpłatna! Nasz portal jest przeznaczony dla wszystkich poszukujących aktualnych oraz wiarygodnych ofert kierowanych zarówno do klienta biznesowego jak i grup zorganizowanych.

Jak często aktualizowane są informacje o obiekcie?

Modyfikacja danych na profilu obiektu jest widoczna natychmiast po jej zatwierdzeniu.  Zmian możesz dokonywać według własnego uznania przez cały rok.

Jakie informacje mogę znaleźć na profilach obiektów?

Profile obiektów zamieszczonych w naszej bazie zawierają takie informacje jak:

 • Dokładny opis obiektu;
 • Mapę z dokładną lokalizacją wraz ze wskazówkami dojazdu;
 • Prawdziwe oraz zawsze aktualne zdjęcia;
 • Przykładowe propozycje potraw dedykowanych dla klientów biznesowych wraz z ich cenami;
 • Przeciętny zakres cenowy oraz polecane pozycje znajdujące się w karcie dań (od przystawki, poprzez danie główne, aż po deser);
 • Specjalne oferty dla większych grup;
 • Ceny napojów bezalkoholowych oraz alkoholowych;
 • Kontakt do osoby odpowiedzialnej za dokonywanie rezerwacji oraz ewentualne negocjacje cenowe

Znalazłem idealny obiekt! Czy będzie dostępny dla mojej grupy?

Portal kolacjafirmowa.pl nie oferuje obecnie możliwości rezerwacji danego miejsca, jednak na profilu każdego obiektu znajdziecie informację dotyczącą kontaktu w sprawie rezerwacji oraz obsługi gości.

Jakie są warunki korzystania ze specjalnych ofert stworzonych przez obiekty?

Na naszym portalu znajdziesz specjalne oferty, które nie są dostępne nigdzie indziej. Korzystając z nich zyskasz więcej korzyści! Powołaj się na naszą stronę podczas rezerwacji oraz zapytaj osobę kontaktową obiekty o specjalne warunki dla użytkowników witryny kolacjafirmowa.pl :)

Nie odpowiedzieliśmy na wszystkie Wasze pytania?

Skontaktuj się z nami teraz

Kim jesteśmy?

Kolacjafirmowa.pl jest jedynym w Polsce portalem internetowym, dzięki któremu możesz uzyskać wszelkie informacje dotyczące organizacji imprez firmowych oraz spotkań biznesowych. Masz możliwość także porównać propozycje lokali gastronomicznych i hoteli oraz je spersonalizować zarówno pod kątem dużych jak i małych grup. Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu, wystarczy jedynie wybrać interesującą Cię lokalizację!

Czy rejestracja jest obowiązkowa? Czy dostęp do portalu jest darmowy?

Nie musisz się rejestrować, by móc szukać interesujących Cię obiektów - wszystkie te informacje są dostępne i bezpłatne. Aby móc dodać profil z ofertą swojego obiektu należy dokonać rejestracji, ale nie martw się! Jest to szybki i wygodny proces. Następnie wybierasz jeden, najbardziej odpowiedni dla ciebie pakiet, który pomoże w promocji Twojej działalności. Dokładną instrukcję znajdziesz na stronie: http://kolacjafirmowa.pl/rejestracja/

Pamiętaj, że prawidłowo dodana oferta jest w pełni edytowalna i widoczna przez cały rok, zaś ilość aktualizacji i możliwości wprowadzania zmian jest nielimitowana.

Zarejestruj swój obiekt i dotrzyj do tysięcy potencjalnych klientów w całej Europie.

Jak znaleźć odpowiedni obiekt na portalu kolacjafirmowa.pl?

Aby wyszukać miejsce najbardziej odpowiadające Twoim wymaganiom po prostu wypełnij pola wyszukiwarki znajdującej się na głównej stronie naszej witryny.

 • Możesz użyć kluczowych dla Twoich oczekiwań słów
 • Wybierz kategorię interesującego Cię obiektu
 • Wybierz miasto bądź całe województwo
 • Możesz także ustawić promień wyszukiwania, by uzyskać jeszcze więcej informacji

Czy konieczne jest wypełnianie całego formularza zgłoszeniowego?

To ty decydujesz o tym, jakie informacje o Twoim obiekcie pojawią się w naszej bazie. Możesz zatem ograniczyć się do wypełnienia jedynie obowiązkowych pól. Pamiętaj jednak, że dla Twojego potencjalnego klienta liczą się jak najbardziej rzetelne i kompletne informacje, dlatego zachęcamy Cię do jak najbardziej dokładnego wypełnienia formularza. Pamiętaj o danych teleadresowych, dzięki temu umożliwiasz klientom kontakt z Tobą!

Kiedy i w jaki sposób można uaktualniać informacje o swojej firmie?

Wszystkie informacje możesz aktualizować poprzez panel użytkownika na profilu obiektu.