Ibum Express 0,4g 12 kaps. 6,88

6.88

Postać leku: Kapsułki miękkie Dawka: 400 mg Opakowanie: 1 op. 12 kapsułek Skład: 1 kapsułka zawiera: Ibuprofenum 400 mg makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131. Działanie: Preparat zawiera maksymalną dawkę ibuprofenu 400mg dopuszczoną bez recepty,zamkniętą w kapsułce żelowej dzięki temu szybko się uwalnia i działa. Lek należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych, działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.Polecany w bólach różnego pochodzenia o średnim i umiarkowanym nasileniu. Wskazania: Preparat polecany na bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśni, bóle po urazach,bóle stawów, nerwobóle. Bolesne miesiączkowanie. Stany gorączkowe. Dawkowanie: Zalecane dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: dawka początkowa 400 mg (1 kapsułka), w razie potrzeby co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę. Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężka niewydolność serca, stosowanie innych NLPZ w tym inhibitorów COX-2, ciąża, skaza krwotoczna, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, toczeń rumieniowaty, nadciśnienie tętnicze, astma oskrzelowa, laktacja, nietolerancja niektórych cukrów.Kobiety w ciąży lub karmiące piersią przed zastosowaniem leku powinny skonsultować się z lekarzem. Działania niepożądane: Niezbyt często: ból głowy, niestrawność, ból brzucha, nudności, pokrzywka, świąd.

Opis

Ibum Express 0,4g 12 kaps. Hasco-Lek

Postać leku: Kapsułki miękkie Dawka: 400 mg Opakowanie: 1 op. 12 kapsułek Skład: 1 kapsułka zawiera: Ibuprofenum 400 mg makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131. Działanie: Preparat zawiera maksymalną dawkę ibuprofenu 400mg dopuszczoną bez recepty,zamkniętą w kapsułce żelowej dzięki temu szybko się uwalnia i działa. Lek należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych, działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.Polecany w bólach różnego pochodzenia o średnim i umiarkowanym nasileniu. Wskazania: Preparat polecany na bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśni, bóle po urazach,bóle stawów, nerwobóle. Bolesne miesiączkowanie. Stany gorączkowe. Dawkowanie: Zalecane dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: dawka początkowa 400 mg (1 kapsułka), w razie potrzeby co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę. Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężka niewydolność serca, stosowanie innych NLPZ w tym inhibitorów COX-2, ciąża, skaza krwotoczna, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, toczeń rumieniowaty, nadciśnienie tętnicze, astma oskrzelowa, laktacja, nietolerancja niektórych cukrów.Kobiety w ciąży lub karmiące piersią przed zastosowaniem leku powinny skonsultować się z lekarzem. Działania niepożądane: Niezbyt często: ból głowy, niestrawność, ból brzucha, nudności, pokrzywka, świąd.

Ceneo

Zdrowie

Leki bez recepty

Przeciwbólowe

Ibum Express 0,4g 12 kaps.

Ibum Express 0,4g 12 kaps. 6,88

laticort cena
, leki na potecje
, structum 500 mg cena
, omega regen cardio
, nedal skutki uboczne
, podwyzszone monocyty
, chela mag b6 d3
, badanie pet co wykrywa
, ruskolina
, nieprzyjemny zapach z pochwy co stosować
, jak zmierzyć temperaturę
, rispolept
, procto glyvenol complex
, witaminy dla kobiet w ciąży
, pierwszy spacer noworodka
, prostamol uno
, apo d3 krople
, pabialgina
, cetaphil pro

yyyyy