Efferalgan Forte 1g 8 tabl musujących 7,79

7.79

Postać leku: Tabletki musujące Dawka: 1000 mg Opakowanie: 1 op 8 tabletek musujących Skład: 1 tabletka musująca zawiera: substancje czynne: paracetamol 1000 mg oraz substancje pomocnicze: benzoesan sodu, węglan sodu bezwodny, kwas cytrynowy bezwodny, sorbitol, wodorowęglan sodu, sacharynian sodu, dokusan sodu, powidon Działanie: Preparat zwalcza grypę i przeziębienie, wykazuje się działaniem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej. Nie ma działania przeciwzapalnego.. Wskazania: Polecany w bólach różnego pochodzenia: bóle głowy; bóle zębów, bóle stawowe, bóle mięśniowe, bóle miesiączkowe, nerwobóle. Leczy objawowe stany grypopodobne i przeziębienie. Obniża podwyższoną temperaturę ciała. Przeciwwskazania: Leku nie powinny zażywać osoby: uczulone na ten lek, z chorobami nerek oraz wątroby, z chorobami krwi, z uszkodzeniami krwi. Ostrzeżenie: Lek można stosować u niemowląt poniżej trzech miesięcy życia jedynie na zlecenie lekarza, nie przekraczać zalecanych dawek, w czasie stosowania paracetamolu nie wolno podawać leków zawierających alkohol, w przypadku niewydolności nerek minimalny odstęp między dawkami powinien wynosić 8 godzin, stosować z ostrożnością u niemowląt z zaburzeniami wątroby lub nerek, jednoczesne stosowanie dużych dawek paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych może zwiększać ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek, w przypadku gorączki utrzymującej się pomimo stosowania leku powyżej 3 dni, należy skonsultować się z lekarzem. Dawkowanie: Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w niewielkiej ilości płynu. Dorośli i dzieci o masie ciała większej niż 50kg (w wieku powyżej 15 lat): dawka jednorazowa wynosi 1 tabletkę co 6-8 godzin. Nie należy przyjmować 2 tabletek jednocześnie. W razie konieczności dawkę można powtórzyć lecz po czasie nie krótszym niż 4 godziny. Nie należy stosować więcej niż 4 tabletki na dobę.

Opis

Efferalgan Forte 1g 8 tabl musujących Bristol_Myers_Squibb

Postać leku: Tabletki musujące Dawka: 1000 mg Opakowanie: 1 op 8 tabletek musujących Skład: 1 tabletka musująca zawiera: substancje czynne: paracetamol 1000 mg oraz substancje pomocnicze: benzoesan sodu, węglan sodu bezwodny, kwas cytrynowy bezwodny, sorbitol, wodorowęglan sodu, sacharynian sodu, dokusan sodu, powidon Działanie: Preparat zwalcza grypę i przeziębienie, wykazuje się działaniem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej. Nie ma działania przeciwzapalnego.. Wskazania: Polecany w bólach różnego pochodzenia: bóle głowy; bóle zębów, bóle stawowe, bóle mięśniowe, bóle miesiączkowe, nerwobóle. Leczy objawowe stany grypopodobne i przeziębienie. Obniża podwyższoną temperaturę ciała. Przeciwwskazania: Leku nie powinny zażywać osoby: uczulone na ten lek, z chorobami nerek oraz wątroby, z chorobami krwi, z uszkodzeniami krwi. Ostrzeżenie: Lek można stosować u niemowląt poniżej trzech miesięcy życia jedynie na zlecenie lekarza, nie przekraczać zalecanych dawek, w czasie stosowania paracetamolu nie wolno podawać leków zawierających alkohol, w przypadku niewydolności nerek minimalny odstęp między dawkami powinien wynosić 8 godzin, stosować z ostrożnością u niemowląt z zaburzeniami wątroby lub nerek, jednoczesne stosowanie dużych dawek paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych może zwiększać ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek, w przypadku gorączki utrzymującej się pomimo stosowania leku powyżej 3 dni, należy skonsultować się z lekarzem. Dawkowanie: Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w niewielkiej ilości płynu. Dorośli i dzieci o masie ciała większej niż 50kg (w wieku powyżej 15 lat): dawka jednorazowa wynosi 1 tabletkę co 6-8 godzin. Nie należy przyjmować 2 tabletek jednocześnie. W razie konieczności dawkę można powtórzyć lecz po czasie nie krótszym niż 4 godziny. Nie należy stosować więcej niż 4 tabletki na dobę.

Ceneo

Zdrowie

Leki bez recepty

Przeziębienie i grypa

Efferalgan Forte 1g 8 tabl musujących

Efferalgan Forte 1g 8 tabl musujących 7,79

zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
, octenisept spray
, triderm maść cena
, rutinoscorbin forte
, dove nourishing body care
, slinda ulotka
, temperatura człowieka
, portal dbam o zdrowie
, flucofast 150 mg
, mydocalm
, fiorda junior
, hydrodren
, krem z filtrem do cery naczynkowej
, paracetamol hasco 125
, odpornosc w ciazy
, oktaseptal na co
, durex pleasuremax
, leki do jonoforezy
, acnatac

yyyyy